Pożyczka pod zastaw nieruchomości

Pożyczka pod zastaw nieruchomości

Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy .

Pożyczki udzielane są do 40%-60% wartości rynkowej nieruchomości. Wartość szacunkowa nieruchomości określana jest na podstawie średniej wartości nieruchomości w danym mieście ogłoszeń w prasie i portalach internetowych .

Forma zabezpieczenia jaką stosujemy 

Przewłaszczenie na zabezpieczenie.Wpis w dziale II KW, z  wpisem na rzecz Klienta o zwrot w dziale III KW – co skutkuje zabezpieczeniem  transakcji i nie naraża na utratę nieruchomości po wywiązaniu się z zobowiązania. W umowie umieszczona zostanie dodatkowa klauzula która mówi że w przypadku braku spłaty nieruchomość zostanie sprzedana po jak najlepszej cenie, różnicę zaś między uzyskaną ceną sprzedaży a zadłużeniem Klienta zwracamy Klientowi.

Wszystkie umowy pożyczek pod zastaw nieruchomości spisywane są notarialnie.

Okres spłaty 

Minimalny okres spłaty – 91 dni,maksymalny okres spłaty 12 miesięcy z możliwością przedłużania , pod warunkiem terminowej spłaty rat .

Pożyczka pod zastaw nieruchomości -koszty

Rzeczywista roczna stopa procentowa składa się z maksymalnych odsetek ustawowych, 10% na chwile obecną.

Koszt aktu notarialnego (zależne od kwoty pożyczki, 1-5%).

Prowizja za udzielenie i obsługę pożyczki pod zastaw wynosi od 15-35% i zostanie doliczona do kwoty pożyczki.

 Pożyczka pod zastaw nieruchomości-przykład

Przykład – pożyczkobiorca chce dostać 10.000 netto kwoty pożyczki. W takim przypadku kwota brutto wyniesie 14000 (10.000 pożyczka,3.500 prowizja, 500 notariusz). Dodatkowo co miesiąc klient zobowiązany jest do spłaty odsetek od kwoty brutto tj. 116,66,zł miesięcznie + plus rata 1166,66zł łączna kwota miesięcznego zobowiązania 1283,32, lub dowolna kwota kapitału pożyczki miesięcznie w zależności od zdolności pożyczkobiorcy. Reasumując klient otrzymuje  10.000 zł, po 12 miesiącach ma do oddania 15399,84 zł .

W przypadku, gdy pożyczkobiorca będzie chciał przedłużyć umowę na kolejny okres 12 m-cy, warunki ustalane są indywidualnie.

Możliwość karencji w spłacie!

Karencja w spłacie pożyczki w momencie trudności z płatnością.

Share